Hlavné menu


O nás

Zábavno-oddychové centrum SPACE WORLD s rozlohou 750 m² prináša množstvo neobyčajných zábavno-pohybových aktivít, pri ktorých sa spoločne zabavia priatelia, rodiny či zamestnanci firiem - jednoducho každý od 8 do 99 rokov. Snažíme sa zabezpečovať čo najlepší servis a náš profesionálny tím sa usiluje o to, aby každý jeden návštevník odchádzal maximálne spokojný.

Vesmírna pohoda

Kaviareň

Zobraziť nápojový lístok

V našom zábavno-oddychovom centre sa s radosťou postaráme aj o Váš pitný režim. V nefajčiarskej kaviarni sa môžete nielen občerstviť, ale aj sledovať výsledky hier priateľov na veľkoplošnej obrazovke. A keďže u nás len málokto zotrvá na jednom mieste, pre pohodlné premiestňovanie nápojov sme zaviedli systém plastových fliaš. Pri narodeninových oslavách si rodičia môžu spríjemniť čakanie na ratolesti výbornou kávou, v rámci team-buidlingov doplníte energiu nielen čapovanou Kofolou Originál ale aj čapovaným pivom.

Party miestnosť

Ak chystáte narodeninovú alebo inú oslavu v našom centre máte k dispozícii párty miestnosť s kapacitou 16 ľudí. Aby mala skutočnú párty atmosféru, miestnosť je možné po dohode vyzdobiť. V prípade team-buildingov a iných firemných stretnutí vybavíme miestnosť potrebnou technikou a zabezpečíme maximálne súkromie.

Skrinky

Myslíme aj na Vaše osobné veci. Vďaka našim skrinkám na PIN kód budú Vaše veci počas hry v maximálnom bezpečí a Vy sa budete môcť naplno venovať zábave, kedže so sebou nepotrebujete nosiť žiadny kľúč.

Prezliekáreň

Aby ste sa pri zábavno-pohybových aktivitách, ktoré naše centrum ponúka, cítili pohodlne máme pre Vás pripravené prezliekarne. Keďže je u nás pohyb zaručený odporúčame si doniesť športové oblečenie a náhradné tričko.  Veci si následne môžete odložiť v skrinke na PIN kód, kde budú počas Vašich hier v bezpečí.

Skvelý personál

Našim prvoradým cieľom je, aby sa naši návštevníci cítili maximálne pohodlne. Profesionálny a priateľský personál je Vám kedykoľvek k dispozícii. Objasní Vám pravidlá a používanie systémov Laser Game, vysvetlí obsluhu systému v X-Box zóne, či Vás s radosťou obslúži pri bare v kaviarni :).

Externý catering

Ak hľadáte originálne miesto pre rôzne formy uzavretej spoločnosti, naše centrum je to „pravé orechové“. Nielenže si vďaka jedinečným zábavno-pohybovým aktivitám užijete množstvo zábavy, postaráme sa aj o Vaše občerstvenie. U nás sa fantázii medze nekladú ani v tomto prípade – zabezpečíme pre Vás obložené chlebíčky, ale aj čokoládové fontány.

Klimatizácia

Pre maximálny komfort a Vašu spokojnosť je naše centrum vybavené klimatizáciou a ozónovým čističom vzduchu.

Free wifi

Počas pobytu v našom centre môžete byť online celé hodiny. Internet oceníte nielen počas bežného dňa, ale aj pri organizovaní firemných prednášok, team-buildingov a iných zamestnaneckých akcií. Radi však podporujeme myšlienku "zabudnite na internet" - k nám sa príďte hlavne zábaviť a porozprávať osobne :).

TV

Televíziu si môžete pozrieť nielen v pohodlí domova, ale aj v spoločnosti Vašich priateľov. V našom centre však miesto premietania seriálov nájdete zaujímavejší obsah - prehľad úspešnosti vášho i súperovho tímu či jednotlivých hráčov.

Aktivity

Laser Game

Zábavná tímová hra prináša neobyčajný zážitok pre  4 až 16 hráčov. Žiadna špina a bolesť ako pri paintballe, žiadne vylúčenia po zasiahnutí. Oblečiete si komfortnú vestu, dostanete vesmírnu zbraň, ktorá využíva najnovšie technológie a môžete sa vydať do bludiska. Tma, hustá hmla, strategicky rozmiestnené úkryty a križujúce sa  lasere vytvárajú pravú adrenalínovú atmosféru. Laser Game, elektronický paintball alebo Laser Tag je navyše jedinečný spôsob ako si upevniť princíp kolegiality, trošku sa rozhýbať a náramne sa pritom zabaviť.

X-box zóny

Radi hráte virtuálne počítačové hry? A čo tak vyskúšať si to priamo na vlastnej koži? V našich X-box zónach nepotrebujete klávesnicu, joystick ani iný ovládač. X-box Kinect reaguje priamo na Vaše pohyby – keď máte v hre vyskočiť, vyskočíte, keď kopnúť, kopnete. Množstvo variácií hier osloví najmenších hráčov i dospelých. Preneste sa všetkými ročnými obdobiami, vyskúšajte atletický päťboj, box či zapchávajte diery na akváriu s rybičkami. Prepracovaná grafika, priestranná hracia zóna a veľkoplošná obrazovka sa Vám postarajú o skvelú zábavu.

Stolný tenis a biliard

Radi by ste si zahrali stolný tenis na profi stole z majstrovstiev sveta? A čo tak dizajnovo štýlový bielo-strieborný biliardový stôl s fialovým plátnom, striebornými tágami a perleťovými guľami? V našom centre sa vďaka špičkovému vybaveniu aj z amatérov stávajú profesionáli :).

Skupinové akcie

Team building

Radi by ste zorganizovali originálny team-building, školenie či inú firemnú akciu? U nás ste na správnom mieste! V priestoroch nášho zábavno-oddychového centra, ktoré ponúka nevšedné zábavno-pohybové aktivity, si Vaši zamestnanci, kolegovia či obchodní partneri popri pracovných povinnostiach užijú aj množstvo zábavy. Zabezpečíme tiež potrebnú techniku a občerstvenie. To všetko a ešte oveľa viac - to všetko pre Vašu spokojnosť!

Narodeninové oslavy

Blížia sa Vaše narodeniny, narodeniny Vašej ratolesti alebo niekoho blízkeho? Stavte na originalitu a zorganizujte oslavu plnú adrenalínu a vzrušenia. V našom centre máte k dispozícii skvelú párty miestnosť s kapacitou 16 osôb prípadne pre Vás uzavrieme celé centrum. Po dohode môžeme pripraviť výzdobu i externý catering, balónovú výzdobu či dokonca animátorku. V kombinácii so zábavno-pohybovými aktivitami, ktoré naše centrum ponúka, bude Vaša narodeninová oslava zaiste tou, na ktorú sa len tak nezabúda!