Hlavné menu


Narodeninová oslava v Bratislave od 8 rokov

Narodeninové oslavy

 

Malo Vaše dieťa narodeniny a nemohli ste zorganizovať skvelú narodeninovú oslavu?

Chystáte sa vymyslieť nezabudnuteľnú oslavu a rozmýšľate kde?

 

Na výber máte Balíček alebo VIP narodeninovú oslavu.

 

 

  Doba trvania oslavy* Aktivity v cene oslavy Veľkosť skupiny Uzavretie Space World Cena

BALÍČEK

od 4 do 9 hráčov

2.5 hod 4x Laser Game + 1hod ostatných aktivít platí pre skupinu 4 - 9 hráčov V centre sa môže nachádzať ešte iná skupina

16eur/hráč dieťa

20eur/hráč dospelý

BALÍČEK

od 10 do 16 hráčov

2.5 hod 4x Laser Game + 1hod ostatných aktivít platí pre skupinu 10 - 16 hráčov V centre sa môže nachádzať ešte iná skupina

12eur/hráč dieťa

15eur/hráč dospelý

VIP 2 hodiny NEOBMEDZENÉ využívanie všetkých aktivít vrátane Laser Game do 20 osôb** Space World je uzavretý IBA pre Vašu skupinu 200eur/oslava

 

 

Aktivity:  

       -  Laser Game - 16 zbraní, 13 variácií hier

       -  2x Xbox Kinect zóna

       -  XXL stolný futbal

       -  stolný tenis

       -  biliard

 

* príchod je možný 10min pred začatím oslavy, priestory treba uvoľniť 10min po ukončení oslavy

** maximálny počet osôb je 20 (v prípade záujmu sú priestory vhodné aj pre väčšie skupiny do 50 osôb)

 Space World je otvorený v zmysle nariadení, odsek Šport a voľný čas - Fitness,  https://automat.gov.sk/bratislava

 

 

Pre viac informácií nám neváhajte zavolať na 0918 235 433 alebo vyplňte kontaktný formulár nižšie.

Radi sa Vám ozveme naspäť a všetko vysvetlíme.

 

 

Neváhajte nás kontaktovať

Celkový počet osôb v skupine vrátane rodičov.
 
Povinné pole
 

Oslavy a skupinové akcie

 

V priestoroch nášho zábavno-oddychového centra SPACE WORLD máme k dispozícii samostatnú párty miestnosť s kapacitou pre 16 detí, v ktorej po dohode s rodičmi vieme pripraviť výzdobu, zabezpečiť občerstvenie, prípadne aj narodeninovú tortu na vašu narodeninovú oslavu. Ak sa na oslave zúčastní viac ako 10 detí, vieme v prípade záujmu zaobstarať aj animátorky, ktoré na deti dohliadnu. V prípade väčšej narodeninovej oslavy vieme pre Vás celé centrum uzavrieť.

 

Prečo by deti mali oslavovať v našom centre?

  • množstvo vzrušujúcich aktivít
  • bezpečný priestor
  • nefajčiarske prostredie

Kto si oslavu v našom centre užije naplno?

Zábavno-oddychové centrum SPACE WORLD ponúka neobyčajné zábavno-pohybové aktivity pre deti od 8 rokov. Vďaka špeciálnemu detskému balíčku si v rámci narodeninovej oslavy deti môžu zahrať adrenalínovú Laser Game, pri ktorej upevnia princípy kolegiality, fair play a zažijú vzrušujúce vesmírne dobrodružstvo. V Xbox zóne si zas môžu vyskúšať mnoho variácií hier, kde sa deti nielen zabavia, ale i precvičia svoje reflexy. V našom zábavno-oddychovom centre tak darujete deťom nielen zážitok, ale aj pohyb prospešný pre ich zdravie. Využite ponuku originálnej narodeninovej oslavy v Bratislave v priestoroch Space World.

 

Príďte sa zabaviť aj Vy!

V priestoroch nášho centra si užijú kopec zábavy nielen najmenší, ale aj ich rodičia. Zapojte do oslavy ostatných členov rodiny alebo rodičov kamarátov Vášho dieťaťa a my sa postaráme o to, aby si z nášho centra odniesli neopakovateľné zážitky všetky generácie. Okrem hlavných aktivít Laser Game (elektronický paintball) či Xbox Kinect (Vaše telo je váš ovládač) si môžete zahrať biliard, stolný tenis, alebo XXL stolný futbal. Rozdeľte sa do tímov, zbierajte body, zabávajte sa všetci spolu! Profesionálny tím SPACE WORLDU, ktorý máte počas celej oslavy k dispozícii, Vám s tým veľmi rád pomôže!

Ako narodeninová oslava štandardne prebieha

Veľmi obľúbené vrámci narodeninových osláv sú Laser Game balíčky, v príklade je náčrt oslavy balíčku č.1  (viac info o balíčkoch nájdete TU)

Príklad:

Rodičia plánujú oslavu pre svoju 10 ročnú dcéru, ktorá si chce pozvať 9 kamarátov               Oslava má začať o 14:00

Balíček č.1 obsahuje 4 x Laser Game hru + 30min Xbox Kinect zón

Hry sa naplánujú následovne:

1. Laser Game hra: 14:15

2. Laser Game hra: 14:45

3. Laser Game hra: 15:30

4. Laser Game hra: 16:00

Medzi hrami nechávame 15min pauzu na načerpanie síl, výberu inej variácie hry, hranie na Xboxoch. V polovici, a teda medzi 2. a 3. je pauza 30min kde väčšinou prebiehajú gratulácie, občerstvenie formou pizze/bagetiek a krájanie torty.

Oslava pri balíčku č.1 trvá približne 2,5 hodiny od 14:00 do 16:30. Na oslavu je vhodné prísť minimálne 15min pred začatím prvej Laser Game hry, aby bol dostatok času na prípravu a inštruktáž.

Čo treba spraviť

Rezerváciu narodeninovej oslavy si môžete veľmi jednoducho spravíť cez náš online rezervačný systém. Nezabudnite v kroku B zaškrtnúť, že sa jedná o narodeninovú oslavu. Po odoslaní objednávky Vám prídu na Váš mail všetky potrebné informácie, cena, možnosti občerstvenia, nápojový lístok a potvrdenie rezervovaných termínov.

Keďže máme k dispozícii bar, konzumácia vlastných nápojov a pochutín v centre nie je povolená.

 

 Online rezervácia pre Laser Game

 

Party miestnosť je možné si objednať podľa aktuálnej dostupnosti len telefonicky.

Pozn.: V prípade akýchkoľvek otázok, napríklad záujmu o uzavretie celého centra, nás neváhajte kontaktovať na info@spaceworld.sk alebo na 0918 235 433.

Povedali o nás
„Na oslave sme u Va sboli treti krat, a nevieme sa docakt na dalsiu prilezitost. Roderika vsetko vynikajuco zvladala, deti si rychlo ziskala a velmi profesionalne posobila, Mamicky si mohli dokonale oddychnut. Vsetko dobre Vam aj Roderike. ”
Milena