Hlavné menu


X-box zóna

Čo je xbox zóna

Xbox DOBRODRUŽSTVO

Radi hráte virtuálne počítačové hry? A čo tak vyskúšať si to priamo na vlastnej koži? V našich X-box zónach nepotrebujete klávesnicu, joystick ani iný ovládač, X-box Kinect reaguje priamo na Vaše pohyby – keď máte v hre vyskočiť, vyskočíte, keď kopnúť, kopnete. Množstvo variácií hier osloví najmenších hráčov i dospelých. Preneste sa všetkými ročnými obdobiami, vyskúšajte atletický päťboj, box či zapchávajte diery na akváriu s rybičkami. Prepracovaná grafika, priestranná hracia zóna a veľkoplošná obrazovka sa Vám postarajú o skvelú zábavu.

TY SI OVLÁDAČ

Na hru nepotrebuješ žiadnu výbavu.
Ty a tvoji kamaráti sa súčasne stávajú hráčmi aj diaľkovým ovládačom.

Variácie hier

Na výber máte rôzne športové, relfexo-pohybové či tanečné hry. Zábava zaručená :)

Futbal

Chcete sa na chvíľu zmeniť na Messiho alebo Ronalda? Žiadny problém :) Môžete hrať proti počítaču, proti alebo spolu s kamarátom.

Bowling

Hra ponúka možnosť hrať až 4 hráčom naraz. Hodíte strike, spare alebo nič? :)

Päťboj

Päťboj a teda: 100m beh, hod oštepom, skok do diaľky, hod diskom a 100m cez prekážky z Vás spravia super atlétov, ... alebo aspoň pômožu vypotiť pár deci vody :)

Box

Pravý hák, spodný, obrana, KO .... áno, aj z Vás sa môže stať Muhammad Ali

Plážový volejbal

Zahrať si plážový volejbal v zime? U nás nie je problém, ... a ani piesok medzi zubami Vám určite nebude chýbať

Stolný tenis

Aj keď máme u nás v Space World profesionálny stôl, nie menšiu zábavu zažijete na tomto virtuálnom. Netreba však zabudnúť, že raketky sú Vaše ruky :)

Akvárium

Rybky Vám neprestajne robia diery do akvária. Je len na Vás, aký rýchly budete a zaplátate ich skôr ako natečie voda. Používajte ruky, nohy, hlavu, všetko čo Vás napadne. A ak nestíhate zavolajte kamaráta.

Rafting

Táto hra je o tímovosti, pretože aj Vy aj Váš kamarát riadite raft. Preto sa treba navzájom koordinovať a zozbierať čo najviac bodov pri splave divokej rieky.

Vybíjaná

Rozbite čo najrýchlejšie všetky krabice pred Vami. Pozor lopty sa môžu rozmnožiť a preto treba zapojiť reflex, rýchlosť a intuíciu.

Reflexy

Zahrajte si proti kamarátovi a odtestujte svoje reflexy. Čím viac prekážok obídete, čím rýchlejší budete a čím viac zlatiek cestou nazbierate tým viac bližšie k víťazstvu ste. TIP: je dobré mať náhradné tričko.

Vesmírne bubliny

Zoberte si na pomoc kamaráta a zalietajte si medzi bublinami. Je len na Vašej šikovnosti koľko ich stihnete popukať.

Tanec

Cítite sa ako parketová kráľovná alebo parketový lev? :) ... Tak nám ukážte Vaše pohyby. Výber pesničiek od 80tich rokov až po Justina Biebera zaručí skvelú zábavu, a nie len pre tanečníkov :)