Hlavné menu


Laser Game (laser paintball)

 • Čo je Laser Game

  Kolektívna hra Laser Game (elektronický paintball) je jedinečný spôsob, ako sa rozhýbať, upevniť kolegialitu, precvičiť si reflexy a taktické myslenie a predovšetkým, náramne sa pritom zabaviť. Hra je určená pre 4 až 14 hráčov vo veku od 8 rokov a trvá 12 minút.

  Viac informácií
  Čo je Laser Game
 • Výstroj

  Komfortná vesta a vesmírny fázovač sú odrazom najnovších technológií. Vybrať si môžete medzi viacerými typmi zbraní či takticky využívať ochranný štít.

  Viac informácií
  Výstroj
 • Bludisko

  Unikátna vesmírna laser aréna s rozlohou 350 m², zahalená hmlou a strategicky umiestnenými prekážkami, pomedzi ktoré sa križujú Vaše laserové strely, vytvára skutočnú adrenalínovú atmosféru. Skrývajte sa, strieľajte, vyhrajte!

  Viac informácií
  Bludisko
 • Variácie hier

  Vyberajte z rôznych variácií hier! Taktické, tímové, individuálne, s ochranným štítom či bez, pre začiatočníkov alebo pokročilých. To všetko pre najlepšiu zábavu. To všetko, pretože jedna hra nikdy nestačí!

  Viac informácií
  Variácie hier
 • Video

  Vesta, zbraň, rozdelenie do tímov. Akcia môže začať. Laser Game v Space World je o super zábave a adrenalíne.

  Viac informácií
  Video
 • Otázky a odpovede

  Neviete čo si obliecť, ako sa dá u nás platiť, prípadne či máme voľné pracovné pozície. Stačí pozrieť sekciu Otázky a odpovede

  Viac informácií
  Otázky a odpovede
Teambuilding

Radi by ste zorganizovali firemnú akciu, team-building alebo iné pracovné či spoločenské stretnutie? Buďte originálny a pripravte event, na ktorom si okrem pracovných povinností aj zašportujete, zasúťažite a predovšetkým, mimoriadne sa zabavíte. To všetko totiž prepája zábavná kolektívna hra Laser Game, ktorá môže spestriť aj Vaše podujatie. Počas celej firemnej akcie máte k dispozícii náš profesionálny tím, ktorý vám vysvetlí základné pravidlá hry, oboznámi s hracími systémami a pomôže vybrať z množstva hracích variant. Súčasťou nášho servisu je aj zabezpečenie externého cateringu podľa želania klienta, takže sa po dávke adrenalínu môžete u nás aj schuti občerstviť.

Narodeninové oslavy

Radi by ste potešili svoju ratolesť výnimočnou oslavou narodenín? Darujte mu vzrušujúcu oslavu, kde si spolu s kamarátmi užije poriadnu dávku adrenalínu a zábavy. Laser Game, známa tiež ako Laser tag alebo elektronický paintball, je originálna tímová hra vhodná pre deti od 8 rokov, pri ktorej sa rozhýbu, upevnia si princíp kolegiality a fair play, precvičia reflexy a predovšetkým si užijú množstvo nezabudnuteľnej zábavy. Tak im podarujete nielen zážitok, ale aj pohyb prospešný pre ich zdravie. A aby bola oslava skutočne narodeninová, po dohode s rodičmi vieme pripraviť aj vyzdobenú párty miestnosť, zabezpečiť občerstvenie ale aj balónovú výzdobu či profesionálnu animátorku.

Čo je Laser Game

Laser Game je spoločenská tímová hra, ktorá dostane každého, kto baží po dobrodružstve a zároveň ho neopustila istá hravosť. Hra predstavuje geniálnu symbiózu zábavy, pohybu a adrenalínu a užije si ju tak dieťa, ako aj dospelý. V porovnaní s populárnou hrou paintball, pri Laser Game alebo aj laser paintballe zabudnite zabudnite na špinu či bolesť alebo vypadnutie po zasiahnutí. V tejto unikátnej hre máte nekonečne veľa životov a nábojov, a tak si ju každý hráč môže vychutnať až do konca. A verte, nudiť sa naozaj nebudete!

 

Jedna hra trvá štandardne 12 minút a je určená pre 4 až 16 hráčov od 8 rokov. Platí však pravidlo, že čím je vás viac, tým lepšia zábava. Pred začiatkom hry Vám profesionálny tím nášho centra v inštruktážnej miestnosti objasní pravidlá, pomôže s vestami a vysvetlí používanie systémov. Je na vás či sa rozhodnete pre dva tímy alebo spravíte tímov viac a ktorý variant hry si vyberiete. Odetý v špeciálnej veste a vybavený našim systémom, využívajúcim najnovšie hi-tech technológie, môžete vstúpiť do labyrintu. Tma, hustá hmla, napínavá hudba, prst na spúšti, pretínajúce sa laserové lúče,  adrenalín v krvi... Hráte Laser Game v Bratislave!

UŽI SI SPACE WORLD. ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE A VYHRAJ

 

Chcete vyhrať nadupanú zábavu v SPACE WORLD? Využite teraz špeciálnu šancu zahrať si u nás ZADARMO. Stačí zadať svoj e-mail a ste v hre! Pre zapojenie sa do súťaže pokračujte kliknutím na nasledovný link

CHCEM VYHRAŤ NADUPANÚ ZÁBAVU 

Povedali o nás
„Mali sme na 2 hodky uzatvorenu spolocnost pre moju firmu a velmi sme si to uzili - vyskusali sme vsetky sporty od laser game, cez ping pong a X box az po velky stolny futbal, ktory mozu hrat az 8mi ludia - famozne! Pristup ludi zo Space World bol velmi prijemny a kamaratsky, takze overall sme spokojni a vysmiati! ;)”
Simona

V našom vesmírnom lasérovom bludisku sa skutočne nezastavíte. Budete behať, skrývať sa, zameriavať súpera, strieľať ako o život. K úkrytu ako aj k najlepšej palebnej pozícii vám poslúžia strategicky rozmiestnené prekážky a interaktívne komponenty. A aký je cieľ Laser Game či laser paintballu? Rovnako ako pri všetkých hrách - vyhrať! Ako bonus si z nášho centra odnesiete aj poriadnu dávku adrenalínu a zábavy.

Pri Laser Game však môžete vyhrať na dvoch úrovniach – ako víťazný tím i ako najlepší hráč. Po ukončení hry dostanete prehľad výsledkov. Ale pozor! Pri hre nestačí len ukrývať sa a strieľať, na to, aby ste vyhrali, musíte zapojiť taktické myslenie, byť kolegiálny a mať presné reflexy. Prajeme vám veľa šťastia a hlavne, zábavu na maximum!

Výstroj v Laser Game

Laser zbraň

Najmodernejšia laserová zbraň na trhu priamo ako zo sci-fi filmu alebo počítačovej hry.
 

Dvojitý efekt laséra
Kedykoľvek počas hry si môže hráč prepnúť medzi úzkym lúčom - sniperka, alebo širokým lúčom - brokovnica.  Rovnako ako v počítačových hrách!

Vibračný modul
Umožmuje hráčom cítiť kedy boli zasiahnutí.

Optická spúšť
Spúšť využíva interný optický senzor, čo zaručuje komfortnú streľbu.

Komfortná rukoväť
Navrhnutá pre hráčov od 8 rokov pre otpimálny komfort pri hraní.

Predný a zadný reproduktor
Silný  predný reproduktor posiela čistý zvuk výstrelu smerom k oponentovi. Zadný reproduktor ohlasuje správy počas hry ako aj rôzne audio zvuky, ktoré vtiahnu hráčov ešte viac do adrenálinovej zábavy.

Optický senzor ruky

Automaticky detekuje či držíte zbraň dvomi rukami čo zvyšuje bezpečnosť. A teda ak chcete strieľať, Vašou voľnou rukou musíte uchopíť zbaň vpredu pod senzorom.

 

Táto funkcia však môže byť deaktivovaná, napríklad pre ľudí s postihnutím.

Funkčné tlačidlá

Space World lasérová zbraň obsahuje dva funkčné tlačidlá, ktorých funkcie sú následovné:

 

Tlačidlo 1:
Hráči si môžu kedykoľvek počas hry meniť virtuálne zbrane.
- Phaser (úzky lúč na blízko aj do diaľky)
- Blaster (široký lúč na blízko, brokovnica)
- AW50 (veľmi účinná zbraň)
- Zombie bite (uhryznutie zombíka)

Rôzne zbrane sa využívajú pri rôznych hrách. (viď sekciu Variácie hier)

 

Tlačidlo 2:
Dovoľuje hráčom dobíjať si muníciu pri typoch hier kde je to nutné.

Na displeji sa Vám počas hry zobrazujú rôzne informácie:

 

 • V prvom riadku nájdete Vaše meno
 • Pod ním je informačný panel, ktorý zobrazuje užitočné informácie počas hry (úprimne na to nie je čas, treba strielať :)
 • Score zobrazuje aktuálny počet bodov, ktoré ste nahrali
 • Vľavo dole nájdete informáciu o type zbrani, ktorú máte momentálne vybratú
 • Shield graf indikuje množstvo štítu zostávajúceho pred tým, ako ste boli zasiahnutý

Kožená vesta

Kožená vesta

Navrhnutá tak, aby sedela hráčom od 8 rokov a aby vzbudzovala dojem vesmírneho bojovníka. Vesta je extrémne odolná voči nárazu a voči akýmkoľvek pachom.

 

Polykarbonátový kryt senzorov

Kryt je odolný natoľko, že ho môžete doslova prejsť autom. Vesta vzbuduje dojem , že je ťažká avšak zdanie klame a hru si užijete bez toho, že ju budete vôbec vnímať.

Vesta obsahuje štyri senzory:

 • predný
 • zadný a
 • dva na pleciach. 

Senzory môžu blikať, postupne  alebo naraz sa vypnúť na základe módu v akom práve sú.

Voliteľné farby tímov

Máte možnosť si vybrať až zo 6 farieb:Farebné kombinácie laser game vesty

 • červená
 • zelená
 • modrá
 • fialová
 • zlatá
 • strieborná. 

Šesť farieb umožnuje hrať maximálne 6 dvojíc, keďže máme 12 zbraní. Super jasné LED diódy  sa správajú na základe módu v akom práve sú.

 

Nastaviteľný pás

Nastaviteľný bedrový pás je navrhnutý tak, aby sedel všetkým veľkostiam hráčovkaždému veku.  Je jedno či zoberiete Vaše 8 ročné dieťa alebo ste sumo zápasník! Systém na sponu umožnuje veľmi jednoduché a rýchle zapnutie.

Rôzne hry umožnujú využitie štítu na veste. Inými slovami pri väčšom štíte je nutné aby Vás súper zasiahol viac krát, pri menšom stačí jeden zásah aby Vás vyradil na pár sekúnd.

Platí však pravidlo čím nižší štít tým je hra dynamickejšia, čím väčší štít tým je hra taktickejšia. A preto je len na Vás akú máte náladu, a ktorý variant chcete hrať.

Laser Game Bludisko

Laser Game bludisko

Unikátne vesmírne bludisko o rozlohe cca 350m2, so svojími strategickými rozmiestnenými prekážkami a interaktívnymi komponentami Vám zaručí absolútnu zábavu. A pozor, vemírne bludisko je absolútne flexibilné a teda sa netreba spoliehať na Vaše obľúbené kempovacie prípadne palebné miesta, ktoré tam pri Vašej ďalšej návšteve už nemusia byť.

Základňa (Base)

Základne majú rôzne funkcie na základne variácie hry, ktorá sa hrá, napríklad:

Territories:  Hráči po strelení na základňu ju obsadia, a teda celý tím dostáva body za jej udržanie 

Vylepšenia: Keď vnútorný terčík základne bliká na žlto a hráč ho zasiahne dostáva buď vylepšenia zbrane alebo vylepšenia štítu
 

Energetická brána (Gate)

Energetická brána sa správa taktiež podľa typu hry:

Semafór: Keď svieti červená farba a prebehnete cez bránu tak Vás vyradí z hry na pár sekúnd, keď svieti zelená tak prebehnúť môžete. Ak však trafite terčík viete zmeniť bránu z červenej fabry na zelenú a teda si ju otvoriť.

Oživenie: Určité hry vyžadujú oživenie hráča po jeho zastrelení. Stačí sa postaviť pod bránu a pokračujete v hre.

Variácie hier

Vyberajte z rôznych variácií hier! Taktické, tímové, individuálne, s ochranným štítom či bez, pre začiatočníkov alebo pokročilých. To všetko pre najlepšiu zábavu. To všetko, pretože jedna hra nikdy nestačí!

ONE SHOT

Typ hry: Tímová

Level hry: Začiatočník

One Shot je štandardná a najjednoduchšia hra. Hráči majú nekonečno nábojov a životov a nemajú aktivovaný ochranný štít a teda stačí jedna strela, aby ste vyradili oponenta.

Hráči sa rozdelia do dvoch tímov a pohybujú sa v rámci arény strielajúc hráčov tímu protihrajúcej farby. Deaktivácia ochranného štítu speje k oveľa rýchlejšej hre.

Komponenty arény vykonávajú základné funkcie.

One Shot využíva štandardné zbrane - Phaser a Blaster.

Tím

Dva až deväť tímov

Zbrane

Phaser a Blaster

Štít

30 (stačí jeden zásah na vyradenie súpera na dobu 3 sekundy)

Aréna

Základne:
po trafení žltého terčíka rýchla streľba na 30 sekúnd

Energetická brána:
Červená farba - prechod zakázaný (vyradí hráča na 3 sekundy), pri trafení terčíka sa prepne na zelenú

Zelená farba - prechod voľný

Fialová farba - rýchlejšie oživenie

Bodovanie

Predný senzor +100 bodov
Zadný senzor +80 bodov
Bočné senzory +60 bodov

Friendly fire OFF
Mínusové body OFF

ONE SHOT NEGATIVE

Typ hry: Tímová

Level hry: Začiatočník

One Shot Negative je variácia hry One Shot. Hráči majú nekonečno nábojov a životov a nemajú aktivovaný ochranný štít a teda stačí jedna strela, aby ste vyradili oponenta.
 
Hráči sa rozdelia do dvoch tímov a pohybujú sa v rámci arény strielajúc hráčov tímu protihrajúcej farby. 
 
Deaktivácia ochranného štítu speje k oveľa rýchlejšej hre.
 
Keďže sú aktivované mínusové body a friendly fire, treba sa mať na pozore pred nepriateľom, ale aj vlastnými, ktorí náhodu po vás vystrelia.
 
Komponenty arény vykonávajú základné funkcie.
 
One Shot Negative využíva štandardné zbrane - Phaser a Blaster.
 
Tím

Dva až deväť tímov

Zbrane

Phaser a Blaster

Štít

30 (stačí jeden zásah na vyradenie súpera na dobu 3 sekundy)

Aréna

Základne:
po trafení žltého terčíka rýchla streľba na 30 sekúnd

Energetická brána:
Červená farba - prechod zakázaný (vyradí hráča na 3 sekundy), pri trafení terčíka sa prepne na zelenú

Zelená farba - prechod voľný

Fialová farba - rýchlejšie oživenie

Bodovanie

Plusové body
Predný senzor +100 bodov
Zadný senzor +80 bodov
Bočné senzory +60 bodov
Zbraň +40 bodov

Mínusové body a friendly fire
Predný senzor -50 bodov
Zadný senzor -40 bodov
Bočné senzory -30 bodov
Zbraň -20 bodov

DELTA RESPAWN

Typ hry: Základne

Level hry: Pokročilý

Náročnejšia verzia klasickej hry Delta Tag.

 

V tejto variante je automatické oživenie vypnuté a teda hráči červeného a modrého tímu sa musia po zabití vrátiť ku svojej základni, aby sa mohli oživiť a pokračovať v boji.

 

Komponenty arény vykonávajú základné funkcie.
 
Delta Respawn využíva štandardné zbrane - Phaser a Blaster.
 
 
Tím

Dva

Zbrane

Phaser a Blaster

Štít

100 (treba minimálne 3 zásahy na vyradenie súpera na dobu 6 sekúnd)

- každú sekundu medzi zásahmi sa štít dobíja o 5 bodov

Aréna

Základne:
červená na oživenie červených hráčov
modrá na oživenie modrých hráčov

Energetická brána:
- červená farba - prechod zakázaný (vyradí hráča na 3 sekundy), pri trafení terčíka sa prepne na zelenú

- zelená farba - prechod voľný

- fialová farba - rýchlejšie oživenie

Bodovanie

Predný senzor +100 bodov
Zadný senzor +80 bodov
Bočné senzory +60 bodov
Zbraň +40 bodov

Friendly fire OFF
Mínusové body OFF

AGENTS ONE SHOT

Typ hry: Špeciálna

Level hry: Mierne pokročilý

Agents One Shot je jedna z najpopulárnjších hier.

Všetci hráči začínajú v modrom tíme a rozptýlia sa po aréne. Za malú chvíľu po začatí hry sa malé percento hráčov zmení na červených. Každý červený hráč získa 50 bodov za každých 5 sekúnd čo si udrží červenú farbu.

Červení hráči môžu strielať modrých, ale len na obranu. Ak modrý hráč trafí červeného, ukradne mu červenú farbu. Červený hráč sa zmení na modrého a prestáva získavať body. Naopak modrý hráč sa mení na červeného a začína získavať body.

Hra trvá pokým nevyprší časový limit a hráč, ktorý zostane červeným najdlhšie, získava najviac bodov a vyhráva.

Kedže ochranný štít nie je aktivovaný stačí len jedna strela, aby ste agentovi ukradli prestížnu červenú farbu.

Toto nastavenie urýchľuje hru a robí ju ešte viac vzrušujúcou.  
 

Tím

Náhodne

Zbrane

Phaser a Blaster

Štít

30 (stačí jeden zásah na vyradenie súpera na dobu 3 sekundy)

Aréna

Základne:
po trafení žltého terčíka rýchla streľba na 30 sekúnd

Energetická brána:
Červená farba - prechod zakázaný (vyradí hráča na 3 sekundy), pri trafení terčíka sa prepne na zelenú

Zelená farba - prechod voľný

Fialová farba - rýchlejšie oživenie

Bodovanie

Červený (agent), za každých 5 sekúnd +50 bodov

Za zastrelenie súpera +5 bodov

GLADIATORS

Typ hry: Individuálna

Level hry: Pokročilý

Gladiátori sú free-for-all boj na základe hodností.
 
Všetci hráči začínajú v zelenom tíme a rozptýlia sa po aréne. Svoju hodnosť môžu zvýšiť po dosiahnutí určitej hranice bodov.
 
Čím ma gladiátor vyšsiu hodnosť, tým väčší má štít a rýchlejšiu streľbu. Avšak vyššia hodnosť sa musí mať na pozore, lebo ostatní hráči dostávajú za jej zastrelenie viac bodov. 
 
Keďže sa body aj odpočítavajú, gladiátor môže byť degradovaný na nižšiu hodnosť.
 
Hodnosti sú nasledujúce:
 
Začiatok hry:   Level 1 (zelený)         - štít 100
                               (Štandardné body za zabitie zeleného)
 
600 bodov:     Level 2 (modrý)           - štít 110
                        (Štandardné body+10 za zabitie modrého)
 
1200 bodov:    Level 3 (ružový)          - štít 120
                         (Štandardné body+20 za zabitie ružového)
 
1800 bodov:   Level 4 (červený)        - štít 130
                       (Štandardné body+30 za zabitie červeného)
 
2400 bodov:   Level 5 (zlatý)               - štít 140
                             (Štandardné body+40 za zabitie zlatého)
 
 
 
 
 
Tím

Žiadny

Zbrane

Phaser a Blaster

Štít

Mení sa podľa hodnosti hráča, najnižšia hodnosť = zelená farba, štít 100

Aréna

Základne:
po trafení žltého terčíka:
- rýchla streľba na 30 sekúnd
- extra štít na 30 sekúnd

Energetická brána:
- červená farba - prechod zakázaný (vyradí hráča na 3 sekundy), pri trafení terčíka sa prepne na zelenú

- zelená farba - prechod voľný

- fialová farba - rýchlejšie oživenie

Bodovanie

Najnižšia hodnosť (zelená farba):
Plusové body
- predný senzor +100
- zadný senzor +80
- ramenné senzory +60
- zbraň +40

Mínusové body
- predný senzor -50
- zadný senzor -40
- ramenné senzory -30
- zbraň -20

Ostatné hodnosti podľa tabuľky napravo

TERRITORIES

Typ hry: Tímová

Level hry: Pokročilá

Territories je typ hry založenej na obsadení a udržaní základne.

Základne začínajú “neutrálne” a môžu byť trafené hociktorým hráčom. Keď hráč trafí základnu, tá sa zmení na farbu jeho tímu a všetci z jeho tímu dostanú za každých 10 sekúnd čo udržia základnu 15 bodov. Ak obsadia dve základne automaticky dostávajú 30 bodov každých 10 sekúnd.

Za zastrelenie protihráča sa pripisuje za každý senzor 20 bodov a teda väčšina bodov je dosiahnutá držaním základne.

Hru vyhráva tím s väčším počtom bodov.

Tím

Dva tímy

Zbrane

Phaser a Blaster

Štít

100 (treba minimálne 3 zásahy na vyradenie súpera na dobu 6 sekúnd)

- každú sekundu medzi zásahmi sa štít dobíja o 5 bodov

Aréna

Základne:
Treba obsadiť základne na získanie bodov

Energetická brána:
Červená farba - prechod zakázaný (vyradí hráča na 3 sekundy), pri trafení terčíka sa prepne na zelenú

Zelená farba - prechod voľný

Bodovanie

Za udržanie jednej základne 10 sekúnd, každý hráč z týmu +15 bodov

Za udržanie dvoch základní 10 sekúnd, každý hráč z týmu +30 bodov

Za zastrelenie súpera + 20 bodov

Friedly fire OFF

GOLDEN HERO

Typ hry: Špeciálna - individuálna

Level hry: Mierne pokročilý

Ukradni farbu Zlatého hrdinu a staň sa najsilnejším hračom v hre. 
 
Všetci hráči začínajú v zelenom tíme a rozptýlia sa po aréne. Za malú chvíľu po začatí hry sa malé percento hráčov zmení na zlatých - Zlatých hrdinov. Každý zlatý hráč má automaticky rýchlu streľbu a extra štít.
 
Zlatí hráči môžu strieľať zelených, aby sa ubránili. Ak však zelený hráč trafí zlatého, ukradne mu zlatú farbu aj s jej výhodami. Zlatý sa automaticky zmení na zeleného, ktorý nemá žiadne výhody.
 
Hra trvá pokým nevyprší časový limit a hráč, ktorý získa najviac bodov vyhráva.
 
 
 
Tím

Náhodne

Zbrane

Phaser a Blaster

Štít

Zlatý hrdina:130 (min. 4 zásahy na vyradenie súpera na dobu 8 sekúnd)

zelený hráč:100 (min. 3 zásahy na vyradenie súpera na dobu 8 sekúnd)

- každú sekundu medzi zásahmi sa štít dobíja o 5 bodov

Aréna

Základne:
po trafení žltého terčíka:
- rýchla streľba na 30 sekúnd
- extra štít na 30 sekúnd

Energetická brána:
- červená farba - prechod zakázaný (vyradí hráča na 3 sekundy), pri trafení terčíka sa prepne na zelenú

- zelená farba - prechod voľný

- fialová farba - rýchlejšie oživenie

Bodovanie

Za zasiahnutie Zlatého hrdinu:
- predný senzor +110
- zadný senzor +90
- ramenné senzory +70
- zbraň +50

Za zasiahnutie zeleného hráča:
- predný senzor +100
- zadný senzor +80
- ramenné senzory +60
- zbraň +40

ZOMBIES

Typ hry: Špeciálna

Level hry: Mierne pokročilý

Návyková hra Zombies je obľúbenou možnosťou pre párty - Ako dlho vydržíte vy?  

Všetci hráči začínajú ako hráči Červeného tímu (Humans). Po začatí hry sa zopár hráčov zmení na hráčov Zeleného tímu (Zombies). Zombíkovia možu byť zabití Ľuďmi. V tomto prípade sa musia postaviť pred akýkoľvek komponent (základne, energetickú bránu) na oživenie.

Ak Zombie hráč zastrelí Človeka, Človek sa zmení na Zombíka. Ak sa všetci hráči zmenia na Zombíkov, hra sa obnoví, a zmení všetkých hráčov na Ľudí a zopár náhodných na Zombíkov.

Preži ako “Human” čo najdlhšie a získaj najviac bodov.
 

Tím

Náhodne

Zbrane

HUMAN: Phaser a Blaster
ZOMBIE: Zombie Bite

Štít

HUMAN: 100 (3 strely)
ZOMBIE: 75 (2 strely)

Aréna

Základne:
Obnovenie zombíka

Energetická brána:
Obnovenie zombíka

Bodovanie

HUMAN:
Predný senzor +100 bodov
Zadný senzor +60 bodov
Bočné senzory +60 bodov

ZOMBIE:
všetky senzory +50 bodov

Friendly fire OFF
Mínusové body OFF

HUNTER AMMO

Typ hry: Jednotlivec

Level hry: Pokročilá

Hunter Ammo je hra založená na zbrani AW-50.

Hráči využívajú veľmi pomalú, ale velmi účinnú streľbu.

Keďže medzi nabitím a výstrelom je 5 sekundová pauza, pointa celej hry je zasiahnúť oponenta na prvý zásah, keďže nie je čas na ďaľší.

Hráči si musia dávať pozor taktiež na level munície, ktorý je obmedzený na 20 nábojov v zásobníku. Munícia sa však dá dobiť pri základniach.  
 

Tím

Žiadny

Zbrane

AW50

Štít

100 (stačí jeden zásah na vyradenie súpera)

Aréna

Základne:
dobitie zásobníka

Energetická brána:
Červená farba - prechod zakázaný (vyradí hráča na 3 sekundy), pri trafení terčíka sa prepne na zelenú

Zelená farba - prechod voľný

Bodovanie

Predný senzor +100 bodov
Zadný senzor +100 bodov
Bočné senzory +80 bodov

Mínusové body OFF

DELTA TAG

Typ hry: Tímová

Level hry: Začiatočník

Delta tag je variácia hry One shot, hráči majú nekočne veľa nábojov a životov avšak majú aktivovaný ochranný štít a teda treba minimálne 3 zásahy na vyradenie súpera.


Hráči sa rozdelia do dvoch tímov a pohybujú sa v rámci arény
strielajúc hráčov tímu protihrajúcej farby. Kedže je aktivovaný   ochranný štít, oponenta treba zasiahnúť minimálne tri krát, aby ste ho vyradili.

Komponenty arény vykonávajú základné funkcie.

Delta Tag využíva štandardné zbrane - Phaser a Blaster.
 

Tím

Dva až šesť tímov

Zbrane

Phaser a Blaster

Štít

100 (treba minimálne 3 zásahy na vyradenie súpera na dobu 8 sekúnd)

- každú sekundu medzi zásahmi sa štít dobíja o 5 bodov

Aréna

Základne:
po trafení žltého terčíka rýchla streľba na 30 sekúnd

Energetická brána:
Červená farba - prechod zakázaný (vyradí hráča na 3 sekundy), pri trafení terčíka sa prepne na zelenú

Zelená farba - prechod voľný

Bodovanie

Predný senzor +100 bodov
Zadný senzor +80 bodov
Bočné senzory +60 bodov

Friendly fire OFF
Mínusové body OFF

AGENTS DELTA TAG

Typ hry: Špeciálna

Level hry: Mierne pokročilý

Agents Delta Tag je jedna z najpopulárnjších hier.

Všetci hráči začínajú v modrom tíme a rozptýlia sa po aréne. Za malú chvíľu po začatí hry sa malé percento hráčov zmení na červených. Každý červený hráč získa 50 bodov za každých 5 sekúnd čo si udrží červenú farbu.

Červení hráči môžu strielať modrých, ale len na obranu. Ak modrý hráč trafí červeného, ukradne mu červenú farbu. Červený hráč sa zmení na modrého a prestáva získavať body. Naopak modrý hráč sa mení na červeného a začína získavať body.

Hra trvá pokým nevyprší časový limit a hráč, ktorý zostane červeným najdlhšie, získava najviac bodov a vyhráva.

Kedže ochranný štít je aktivovaný, treba trafiť súpera minimálne tri krát, aby ste agentovi ukradli prestížnu červenú farbu - posledný výstrel kradne farbu.
 

Tím

Náhodne

Zbrane

Phaser a Blaster

Štít

100 (treba minimálne 3 zásahy na vyradenie súpera na dobu 8 sekúnd)

- každú sekundu medzi zásahmi sa štít dobíja o 5 bodov

Aréna

Základne:
po trafení žltého terčíka rýchla streľba na 30 sekúnd

Energetická brána:
Červená farba - prechod zakázaný (vyradí hráča na 3 sekundy), pri trafení terčíka sa prepne na zelenú

Zelená farba - prechod voľný

Bodovanie

Červený (agent), za každých 5 sekúnd +50 bodov

Za zastrelenie súpera +5 bodov

DELTA TAG FREE FOR ALL

Typ hry: Jednotlivec

Level hry: Začiatočník

Delta Tag Free For All je variácia hry Delta Tag s jedným rozdielom. Hráči nie sú rozdelení do tímov, ale každý hráč je sám za seba. Fakt, že každý je proti každému udržiava hráčov v strehu.

Kedže je aktivovaný ochranný štít, oponenta treba zasiahnť minimálne tri krát.


Komponenty arény vykonávajú základné funkcie.

One Shot Free For All využíva štandardné zbrane - Phaser a Blaster.

 

Tím

Žiadny

Zbrane

Phaser a Blaster

Štít

100 (treba minimálne 3 zásahy na vyradenie súpera na dobu 8 sekúnd)

- každú sekundu medzi zásahmi sa štít dobíja o 5 bodov

Aréna

Základne:
po trafení žltého terčíka rýchla streľba na 30 sekúnd

Energetická brána:
Červená farba - prechod zakázaný (vyradí hráča na 3 sekundy), pri trafení terčíka sa prepne na zelenú

Zelená farba - prechod voľný

Bodovanie

Predný senzor +100 bodov
Zadný senzor +80 bodov
Bočné senzory +60 bodov

Mínusové body OFF

ONE SHOT FREE FOR ALL

Typ hry: Jednotlivec

Level hry: Začiatočník

One Shot Free For All je variácia hry One Shot s jedným rozdielom. Hráči nie sú rozdelení do tímov, ale každý hráč je sám za seba. Fakt, že každý je proti každému udržiava hráčov v strehu.

Kedže nie je aktivovaný ochranný štít, oponenta stačí zasiahnuť raz.


Komponenty arény vykonávajú základné funkcie.

One Shot Free For All využíva štandardné zbrane - Phaser a Blaster.

 

Tím

Žiadny

Zbrane

Phaser a Blaster

Štít

30 (stačí jeden zásah na vyradenie súpera na dobu 3 sekundy)

Aréna

Základne:
po trafení žltého terčíka rýchla streľba na 30 sekúnd

Energetická brána:
Červená farba - prechod zakázaný (vyradí hráča na 3 sekundy), pri trafení terčíka sa prepne na zelenú

Zelená farba - prechod voľný

Bodovanie

Predný senzor +100 bodov
Zadný senzor +80 bodov
Bočné senzory +60 bodov

Mínusové body OFF

Video

Otázky a odpovede (FAQ)

Aký je minimálny a maximálny počet hráčov?

Minimálny počet hráčov na jednu hru sú 4, maximálny je 16. Platí však pravidlo, čím viac Vás je, tým väčšia zábava a taktiež máme obmedzenia na akciové Laser Game balíčky.

Koľko trvá jedna Laser Game hra?

Dĺžka jednej hry je štandardne 12 minút, v prípade All inclusive akcií sa dĺžka hry nastaví podľa potreby, aby si každý užil akcie do sýtosti.

Koľko hier je ideálnych?

Záleží na kondícii, veku a chuti :) Deti zvládnu aj 7 hier, niekomu stačia 2. Zo skúseností však odporúčame 2 alebo 3 hry.

Od akéhu veku môžeme prísť hrať?

Zábavno-oddychové centrum Space World je vhodné pre všetkých od 8 rokov. Deti mladšie ako 12 rokov musia prísť v sprievode zákonného zástupcu staršieho ako 18 rokov.

Ako sa treba obliecť a obuť?

Vhodné je obliecť si niečo tmavšie, aby Vás nebolo v bludisku vidieť, avšak nie je to podmienka. Predsa len ide o zábavu. Dôležitá je uzatvorená obuv, najvhodnejšia športového charakteru. Odporúčame si však doniesť náhradné tričko, uterák a deodorant.

Môže laser poškodiť zrak?

Náš systém je certifikovaný na európsky trh. Laser vám zrak nepoškodí, lasery majú výkon nižší ako 1mW a dĺžku expozície kratšiu ako 25ms. Vaše oko se proti tomuto žiareniu chráni samo.

Ako sa dá u Vás platiť?

V Space Worlde sa dá platiť v hotovosti, kartou (Visa, Maestro, American Express, Diners), cez program Benefit Plus, ale aj na faktúru v prípade väčších akcií.

Dá sa u Vás občerstviť?

Naša vesmírna kaviareň poskytuje rôzne možnosti v rámci pintého režimu. Od čapovanej kofoly, rôznych nealko nápojov po výbornú kávičku a čapované pivo. Taktiež si viete u nás objednať pizzu, prípadne doplniť energiu malými sladkými pochutinami.

Máte šatňu a odkladacie priestory?

Aby ste sa v našich priestoroch cítili pohodlne, je pre Vás pripravená prezliekáreň ako aj odkladacie skrinky na vlastný PIN kód.

Kde nájdeme fotky čo nás fotíte pred Laser Game?

Všetky Vaše fotky a bojové pózy nájdete na našej FaceBook stránke www.facebook.com/SpaceWorldCenter

 

Hľadáte brigádnikov?

Áno, momentálne hľadáme. Ak ste akčný, viete po anglicky a máte záujem pošlite nám Vaše CV na info@spaceworld.sk